HAKKIMIZDA

Buan Tekstil giyim eşyası, suni kürk, mont, astar, aksesuar, oyuncak, boya rulosu ve havalandırma filtresi gibi farklı kullanım alanlarına yönelik peluşlar ve müflonlar üretmektedir.

 

1997 yılında kurulan Buan Tekstil kuruluşundan itibaren üretim miktarını ve kalitesini arttırmakta, ürün yelpazesini geliştirmektedir.

 

İstanbul Beylikdüzü'ndeki fabrikasında 5.000 m2 kapalı alanda üretim yapan Buan Tekstil yıllık 1.500.000 metre peluş üretim kapasitesine sahiptir. Üretimde başta akrilik ve polyester olmak üzere pamuk, yün ve modakrilik gibi hammaddeler kullanılmaktadır.

 

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz, kaliteli üretim anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan peluş üretimi yapmaktır.

 

Vizyonumuz, yeni teknolojileri takip edip kullanan yetkin kadrosuyla; girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye'nin en iyi peluş üreticisi olmaktır.

 

HEDEFLERİMİZ

Buan Tekstil, müşterileri, tedarikçileri ve çalışanları ile ilişkilerinde karşılıklı ve dengeli yararlar sağlamayı hedefler.

 

Ürünlerin kalitesinde, çevre ile etkileşimde, rekabetçiliğinde ve karlılığında mükemmeli hedefler.

 

 

Her Hakkı Saklıdır © 2016 BUAN Tekstil - Peluş Üreticisi - Hi Pile Manufacturer - Pelusch Hersteller

Buan Tekstil Peluş Üreticisi
Buan Tekstil Peluş Üreticisi
Buan Tekstil Peluş Üreticisi

Her Hakkı Saklıdır © 2016  BUAN Tekstil

Buan Tekstil Peluş Üreticisi